facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Dzień Otwartych Drzwi Wydziału Teologicznego

Logo Wydziału Teologicznego

W czwartek 16 marca 2017 roku na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Jordana 18) w godz. od 9.00 do 12.00 odbędzie się Dzień Otwartych Drzwi kierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Tematem spotkania będzie  „»…I on w tym jest« – kochający Bóg a zagadnienie ateizmu”. W programie zaplanowano prezentację wydziału, projekcję filmu „Dekalog I” Krzysztofa Kieślowskiego wraz z poprzedzającą go prelekcją, dyskusję o działaniu Boga i ateizmie. Spotkaniu towarzyszyć będzie multimedialna wystawa zdjęć Tomasza Kawki oraz instalacja elektryczna pt. „Say something – I'm listening”.

Zgłoszenia udziału należy przesyłać za pośrednictwem formularza drogą elektroniczną na adres e-mail: bartlomiej.kuznik@us.edu.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy (plik doc)