Dzień Otwarty z Alexander Mann Solutions

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego organizuje 5 czerwca 2013 r. na Wydziale Filologicznym UŚ w Sosnowcu (sala 3.48) Dzień Otwarty z Alexander Mann Solutions. Spotkanie z przedstwicielami firmy przeznaczone jest dla osób, które znają biegle języki obce i rozważają możliwość zatrudnienia w branży rekrutacyjnej.

W programie Dnia Otwartego przewidziano warsztaty i spotkania z ekspertami. Uczestnicy będą mieli możliwość sprawdzenia się w szybkim interview z rekruterami Alexander Mann Solutions.

Program:

• godz. 9.00–13.00
    Stoisko konsultacyjne Alexander Mann Solutions w holu głównym, możliwość rozmowy z ekspertami firmy.

• godz. 9.00–10.00
    Warsztaty „Improving my CVʺ – sala 3.48
    Podczas warsztatów można będzie poznać najlepsze praktyki w zakresie tworzenia dokumentów aplikacyjnych (warsztaty przeprowadzone w języku angielskim).

• godz. 10.00–11.00
    Warsztaty „Competency Based Interviewʺ – sala 3.48
    Jak dobrze przygotować się do rozmowy kompetencyjnej? Przykłady pytań kompetencyjnych stosowanych obecnie w procesach rekrutacyjnych wielu firm (zapisy odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 20 32. Warsztaty przeprowadzone w języku angielskim).

• godz. 11.00–11.30
    „Why Alexander Mann Solutions is a Great Place for You? ʺ – sala 4.63
    Podczas spotkania będzie można uzyskać informacje na temat firmy, jej pracownicy opowiedzą o prowadzonych projektach oraz wolnych stanowiskach.

• godz. 11.30–13.00
    „Quick Interviews in Englishʺ – sala 4.63
    Chętni będą mieli okazję sprawdzić się w szybkim interview z rekruterami Alexander Mann Solutions.