facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Dzień otwarty Wydziału Nauk Społecznych UŚ

Zdjęcie: fragment budynku WNS oraz przechodnie na deptaku uniwersyteckim

Akcja „Żywa Książka”, wykłady, warsztaty, a także zajęcia w terenie składają się na program dnia otwartego organizowanego przez Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Wydarzenie odbędzie się 4 października 2018 roku, zainauguruje je wykład gościnny dr. Łukasza Lamży pt. „Sztuczna inteligencja: narzędzie, partner, kolega?”. Spotkanie rozpocznie się o godz. 9.00 w auli im. Kazimierza Popiołka.

W programie dnia otwartego przewidziano wiele atrakcji zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Wśród nich „Naukowy stand-up” prowadzony przez doktorantów WNS, turniej wiedzy historycznej na smartfona oraz „Żywa Książka”, czyli możliwość „wypożyczenia” wykładowcy na indywidualną rozmowę o prowadzonych badaniach, naukowych pasjach czy specyfice poszczególnych kierunków studiów. O to, jak studiuje się na Wydziale Nauk Społecznych, uczniowie będą mogli zapytać przedstawicieli studenckiego samorządu. Dodatkową atrakcją będzie możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia w fotobudce.

Szczegółowy program wydarzenia (pdf, 405 kB)

Folder „Żywa książka” (pdf, 432 kB)

Wydarzeniem towarzyszącym będzie spotkanie z ks. Adamem Bonieckim, które rozpocznie się o godz. 16.00 w auli im. prof. Kazimierza Popiołka na Wydziale Nauk Społecznych UŚ.

 

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.