Dzień Otwarty w Szkole Zarządzania UŚ

Szkoła Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego organizuje 15 kwietnia 2013 r. Dzień Otwarty. Na uczestników wydarzenia czekają wykłady, prezentacje, warsztaty, gry, a także zajęcia indywidualne oraz grupowe. Będzie można dowiedzieć się, w jaki sposób założyć własną firmę, poznać swoją rolę w grupie podczas rozwiązywania testów psychologicznych oraz gier, a także uczyć się marketingu, negocjacji, pozyskiwania funduszy i współpracy.

Zaplanowano również zwiedzanie Szkoły, w roli przewodnika wystąpi maskotka Uniwersytetu Śląskiego – USiołek, który oprowadzi uczestników po jednostce dydaktycznej opowiadając o życiu studenckim, studenckich organizacjach i nauce w Szkole. Obowiązują zapisy na warsztaty, prezentacje i wykłady. Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie udziału drogą elektroniczną: szkozarz@us.edu.pl do 5 kwietnia.

Harmonogram zajęć