facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Dzień otwarty na Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji

Zdjęcie: budynek Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji Uniwesytetu Śląskiego

Wykłady, pokazy oraz liczne warsztaty składają się na program tegorocznego dnia otwartego organizowanego na Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego. Dla uczniów klas maturalnych wydarzenie będzie okazją do poznania oferty edukacyjnej, rozmowy na temat kierunków studiów oraz zwiedzania cieszyńskiego kampusu.

Dzień otwarty rozpocznie się 28 marca 2019 roku o godz. 10.00 wykładem na temat wizualnego zaniedbania przestrzeni publicznej, a uczestników wydarzenia powita prodziekan ds. studenckich i kształcenia dr hab. Bogusław Dziadzia. Z myślą o maturzystach przygotowano liczne warsztaty prezentujące kierunki studiów oraz escape room, czyli 40 minut niekonwencjonalnej rozrywki, wyzwań i gry zespołowej. W programie zajęć przewidziano zarówno warsztaty: plastyczne, emisji głosu, animacji czasu wolnego, jak i spotkania poświęcone zagadnieniom związanym z resocjalizacją czy surdopedagogiką. Nie zabraknie muzyczno-matematycznych inspiracji oraz pokazów przygotowanych przez studenckie koła naukowe. 

ikona pdf Program dnia otwartego na Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji UŚ [pdf, 412 kB]
 

Na warsztaty obowiązują zapisy telefoniczne pod numerami: +48 33 85 46 115 oraz +48 33 85 46 302. Zgłoszenia udziału przyjmowane są od 20 marca do wyczerpania limitów wolnych miejsc.

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.