Dzień otwarty na Wydziale Artystycznym

grafika promująca dzień otwarty na Wydziale Artystycznym

13 marca 2019 roku o godz. 10.00 rozpocznie się Dzień otwarty Wydziału Artystycznego. W programie wydarzenia zaplanowano koncerty studentów edukacji artystycznej różnych specjalności, warsztaty, wystawy, wykłady i prezentacje przygotowane zarówno przez wykładowców, jak i studentów wydziału. Przewidywane jest ponadto zwiedzanie kampusu, a także konsultacje dla kandydatów na studia. Dzień otwarty zwieńczy jam session w wykonaniu gości, studentów oraz wykładowców Instytutu Muzyki.

W inauguracji Dnia otwartego udział wezmą prorektor ds. kształcenia i studentów prof. dr hab. Ryszard Koziołek oraz dziekan Wydziału Artystycznego prof. zw. Małgorzata Łuszczak.

Szczegółowy harmonogram oraz formularz zgłoszeniowy dla uczestników wydarzenia dostępne są na stronie Wydziału Artystycznego.