Dzień otwarty – MISH i ISM

8 stycznia 2014 r. o godz. 9.30 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (Katowice, ul. Bankowa 11a) odbędzie się dzień otwarty Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych oraz Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych.

Spotkanie rozpocznie się krótką prelekcją o studiach międzyobszarowych. Po prelekcji uczniowie szkół ponadgimnazjalnych będą mogli zwiedzić wydziały UŚ, zadać pytania dotyczące studiowania i uczelni, a nawet uczestniczyć w wybranych zajęciach.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wysłać informację na adres e-mail: wrss.MISH@gmail.com. W treści należy zamieścić dane: imię, nazwisko, numer telefonu, adres mailowy, nazwa i adres szkoły, interesujące kierunki studiów.

Studenci chcący pomóc w oprowadzaniu licealistów mogą zgłosić swoją kandydaturę drogą elektroniczną: wrss.MISH@gmail.com. W treści należy umieścić: imię, nazwisko, rok studiów, kierunek i wydział.

Zgłoszenia należy przesyłać do 4 stycznia 2014 r.