Dzień Otwarty Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych UŚ

22 kwietnia 2013 r. o godz. 9.00 odbędzie się Dzień Otwarty Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych Uniwersytetu Śląskiego. Wydarzenie, skierowane do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, rozpocznie się krótką prelekcją w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12), dzięki której kandydaci na studia będą mogli uzyskać informacje na temat oferty edukacyjnej oraz warunków studiowania na MISH.

Podczas spotkania studenci zabiorą uczniów na wykłady i ćwiczenia z kierunków znajdujących się w ich kręgu zainteresowań. Każdemu uczestnikowi zostanie przydzielony opiekun – student MISH, który opowie o swoich doświadczeniach związanych z nauką na Uniwersytecie Śląskim.

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu proszone są o przesłanie wiadomości zawierającej imię i nazwisko, telefon kontaktowy, nazwę i adres szkoły oraz preferowane kierunki studiów. Zgłoszenia przyjmowane będą drogą elektroniczną – e-mail: samorzad.mish@us.edu.pl – do 15 kwietnia 2013 r.

Organizatorem wydarzenia jest Samorząd Studencki MISH. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.mish.us.edu.pl.