Dzień Otwarty kierunków kulturoznawstwo i kultury mediów

18 marca 2015 r. w Instytucie Nauk o Kulturze i Studiów Interdyscyplinarnych Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędzie się Dzień Otwarty kierunków kulturoznawstwo i kultury mediów. W programie wydarzenia znajdą się wykłady, warsztaty kulturoznawcze i medialne oraz wernisaż wystawy „Wiele twarzy, jedna pasja”, która została przygotowana przez Fotograficzne Koło Naukowe Uniwersytetu Śląskiego.

Ponadto 27 i 28 marca w kinie Prokultura (Katowice, ul. Jagiellońska 17 a) odbędzie się II Śląska Edycja Przeglądu Filmów Etnograficznych „Oczy i Obiektywy”.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Instytutu Nauk o Kulturze i Studiów Interdyscyplinarnych.

O wydarzeniu napisało „radio.katowice.pl” w artykule pt. „Dni Otwarte Kulturoznawstwa” (18.03.2015).