facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Dzień otwarty Instytutu Fizyki im. A. Chełkowskiego

logo Śląskiego Międzyuczelnianego Centrum Edukacji i Badań

1 kwietnia 2019 roku o godz. 10.00 w Śląskim Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty) rozpocznie się dzień otwarty Instytutu Fizyki im. A. Chełkowskiego. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do uczniów zainteresowanych studiowaniem na kierunkach związanych z fizyką oraz osób planujących rozpoczęcie studiów doktoranckich. Przedstawiona zostanie oferta dotycząca kierunków studiów i badań naukowych, a także innych możliwości oferowanych przez Instytut Fizyki. W ramach wydarzenia zaplanowano również zwiedzanie budynku, a także prezentację wybranych pracowni, przyrządów pomiarowych oraz grup badawczych.

Harmonogram spotkań oraz szczegółowe informacje dotyczące zapisów indywidualnych i grupowych dostępne są na stronie: www.fizyka.us.edu.pl.

Plakat z napisem: dni otwarte 01.04.2019. Instytut Fizyki, Uniwersytet Śląski ul. 75 Pułku Piechoty 1, Chorzów. Nauka,badania, ciekawostki. Odkrywaj, pytaj, błądź, eksploruj kampus i dowiedz się co tak naprawdę dzieje się "na fizyce".

 

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.