Dzień Otwarty i warsztaty z firmą PwC Service Delivery Center

12 marca 2014 r. na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu odbędzie się Dzień Otwarty PwC Service Delivery Center. Wydarzenie będzie okazją do poznania firmy i rozmowy o możliwościach, jakie stwarza praca w PwC Service Delivery Center (od godz. 9.00 do 14.00 przy stoisku firmy). Dodatkowo, od godz. 10.00 do 11.00, odbędzie się prezentacja firmy, podczas której pracownicy przybliżą studentom specyfikę swej pracy, przedstawią oferty pracy i oczekiwania wobec kandydatów.

Natomiast dla osób uczących się języka niemieckiego i pragnących wzbogacić swoje słownictwo w zakresie finansów firma poprowadzi warsztaty pt. „Język niemiecki w finansach i biznesie” (od godz. 11.30 do 13.00).

Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu 32 359 19 82. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.bk.us.edu.pl/dzien-otwarty-i-warsztat-z-firma-pwc-service-delivery-center.

Plakat wydarzenia