Dzień Otwarty akademików Uniwersytetu Śląskiego

8 października 2011 r. od godz. 15.00 do 20.00 w trzech miastach uniwersyteckich: Katowicach (ul. Studencka 16), Sosnowcu (ul. Sucha 7a) oraz Cieszynie (ul. Niemcewicza 8) odbędzie się Dzień Otwarty akademików. Na osoby odwiedzające domy studenckie czeka szereg atrakcji i nagrody, m.in.: bezpłatne wyjazdy integracyjne i karnety na zajęcia sportowe. Wizyta na osiedlu akademickim to także okazja do rozmowy ze studentami UŚ i poznania ich opinii na temat mieszkania w akademikach.

Dodatkowo w Katowicach, w klubie studenckim „Straszny Dwór” (ul. Studencka 16, akademik nr 7) o godz. 20.30 rozpocznie się impreza dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Podczas wspólnej zabawy będą mieli okazję zintegrować się ze studentami Uniwersytetu Śląskiego i poczuć prawdziwą studencką atmosferę. Do godz. 22.00 wstęp wolny.