Dzień Campus France na Uniwersytecie Śląskim

dziewczyna patrząca na grafik i napis: Studia we Francji. Dni Campus France w Po

Ambasada Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce oraz Agencja Campus France w listopadzie 2018 roku organizują w miastach uniwersyteckich akcję pt. „Dni Campus France w Polsce – Studia we Francji”, które adresowane są głównie do licealistów oraz studentów zainteresowanych studiami we Francji, stypendiami rządu francuskiego, podwójnymi dyplomami francusko-polskimi oraz nauką języka francuskiego w Polsce.

W Katowicach Dzień Campus France odbędzie się 27 listopada 2018 roku w sali sympozjalnej II na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. W programie wydarzenia zaplanowano: prezentację Agencji Campus France i studiów we Francji, przedstawienie oferty stypendialnej rządu francuskiego i portalu „Club France Pologne” oraz oferty edukacyjnej Instytutu Języków Romańskich i Translatoryki UŚ, Alliance Française w Katowicach i oferty współpracy międzynarodowej Instytutu Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UŚ.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronach: www.polska.campusfrance.org/ oraz www.institutfrancais.pl/.

Program wydarzenia (pdf, 499 kB)