Dyskusja panelowa pt. „Metody zwalczania Kościoła katolickiego w Polsce Ludowej”

14 grudnia 2012 r. od godz. 11.00 do 12.00 w sali Rady Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędzie się dyskusja panelowa pt. „Metody zwalczania Kościoła katolickiego w Polsce Ludowej”, w której udział wezmą: ks. prof. zw. dr hab. Jerzy Myszor, dr hab. Filip Musiał i dr Adam Dziurok. W programie spotkania przewidziano także promocję książki „Instrukcje, wytyczne, okólniki dyrektora Departamentu V MBP dotyczące działań przeciwko Kościołowi katolickiemu w latach 1945–1953”.

Liczba miejsc jest ograniczona. Udział w spotkaniu można potwierdzać, wysyłając wiadomość na adres e-mail: jest23@interia.pl.

Organizatorem wydarzenia jest Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego oraz oddziały Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach i Krakowie.