Dyskusja Panelowa „Oblicza Fizyki – między fascynacją a niepokojem”

Corocznie od 2005 roku Instytut Fizyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach organizuje Dyskusję Panelową „Oblicza Fizyki – między fascynacją a niepokojem”. Myślą przewodnią tegorocznego spotkania będą relacje pomiędzy fizyką a innymi naukami. Dyskusja Panelowa rozpocznie się w piątek 5 grudnia 2014 r. o godz. 10.00 w Instytucie Fizyki Uniwersytetu Śląskiego, ul. Uniwersytecka 4, Katowice.

W wydarzeniu udział wezmą: prof. zw. dr hab. Janusz Janeczek (Wydział Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach), prof. dr hab. Michał Kurzyński (Wydział Fizyki, Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu), prof. dr hab. Ryszard Kutner (Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego), prof. dr hab. Paweł Olko (Instytut Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie), prof. zw. dr hab. Krystian Roleder (Instytut Fizyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach).

Wstęp na spotkanie jest wolny. Program oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie http://obliczafizyki.us.edu.pl.