facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Drugi blok cyklu „Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania” 2015/2016

Trwają zapisy na drugi blok cyklu „Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania” (DPTO) w roku akademickim 2015/2016. To ogólnodostępne wykłady pt. „Projekt w praktyce, część II”, które 2 marca 2016 roku odbędą się na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu.

Podczas najbliższych wykładów pracownicy Future Processing podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z praktycznym spojrzeniem na pracę w projektach. Uczestnicy dowiedzą się m.in.: jak przebiega proces wdrażania nowych osób do konkretnego projektu, jak wykorzystać doświadczenia ze studiów w pracy zawodowej, jak wygląda współpraca z klientem, a także jak komunikować się w zespole, by osiągnąć projektowy sukces. Zapisy na drugi blok cyklu „Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania” 2015/2016 odbywają się za pośrednictwem strony: www.dpto.pl.

Uczestnicy cyklu będą ponadto mieli możliwość zapisania się na warsztaty, które odbędą się 12 marca 2016 roku w siedzibie firmy Future Processing. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, pierwszeństwo udziału w warsztatach będą miały osoby, które uczestniczyły w wykładach II bloku DPTO i jednocześnie w najciekawszy sposób uzasadnią chęć swojego uczestnictwa w szkoleniu. Zapisy na warsztaty rozpoczną się 4 marca 2016 roku.

„Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania” (DPTO) to cykl wykładów i warsztatów skierowanych do młodych programistów, podczas których specjaliści z firmy Future Processing dzielą się
z uczestnikami swoją wiedzą i prezentują różne aspekty pracy projektowej. Przedsięwzięcie ma na celu dbanie o wszechstronny rozwój studentów i absolwentów kierunków technicznych. Projekt, podobnie jak w poprzedniej edycji, realizowany jest na Uniwersytecie Śląskim i Politechnice Śląskiej. Cykl DPTO 2015/2016 składa się z dwóch bloków tematycznych. Pierwszy z nich odbył się w grudniu 2015 roku.

Organizatorem wydarzenia jest firma Future Processing, biorąca udział w wielu kluczowych dla informatyki przedsięwzięciach, nawiązując przy tym współpracę z uczelniami w obszarze rozwoju, badań i edukacji.

plakat

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.