facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Druga lekcja w ramach projektu „Ekonomii na bank”

Logo

Na stronie współorganizowanego przez Uniwersytet Śląski i Bank PKO BP SA projektu edukacyjnego „Ekonomia na bank” pojawiła się druga lekcja, której tematem przewodnim są karty (bankowe, płatnicze, kredytowe). W zakładce „Tematy” należy wybrać „Plastic is fantastic” i zapoznać się z przygotowaną przez ekspertów banku lekcją składającą się z artykułu, materiału wideo i nagranego wywiadu. Zdobytą wiedzę można sprawdzić za pomocą uniwersyteckiej platformy e-learningowej. Osoby, które wypełnią test do 24 stycznia 2017 roku, będą mogły wygrać jedną z 20 nagród cząstkowych oraz dodać punkty do klasyfikacji „generalnej”, w której nagrodą są trzy stypendia po 1000 zł każde oraz trzy płatne staże w Banku PKO BP SA.

Projekt „Ekonomia na bank” to przedsięwzięcie, którego celem jest przybliżenie studentom wiedzy z zakresu podstaw ekonomii i bankowości.

Plakat promujący drugą lekscję w ramach projektu "Ekonomia na bank"