Druga edycja kampanii „Co nas spina? Studencie zadbaj o swoją psychikę!”

Studencki Serwis Rozwoju „Więc jestem!” współorganizuje drugą edycję kampanii na rzecz ochrony zdrowia psychicznego studentów − „Co nas spina? Studencie zadbaj o swoją psychikę!”. Inauguracja wydarzenia odbędzie się 10 października 2013 r. o godz. 10.00 na deptaku przed rektoratem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa). Wydarzenie poprowadzi Przemysław Łamacz (aktor Gliwickiego Teatru Muzycznego), oprawę muzyczną zapewni Studenckie Studio Radiowe „Egida” i Radio Fest.

Druga edycja kampanii ma na celu zapoznanie studentów Uniwersytetu Śląskiego z zagadnieniem zdrowia psychicznego, w szczególności z tematyką radzenia sobie ze stresem w czasie studiów, a także uświadomienie zainteresowanym, iż efektywne studiowanie nie jest możliwe bez właściwego komfortu psychicznego.

Szczególną atrakcję podczas wydarzenia stanowić będzie kabina krzyku oraz pokaz etiud filmowych realizowanych przez Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego UŚ. Organizatorzy przewidują również konkursy z nagrodami. Studenci będą mogli zobaczyć „Galerię spiętych”, a także skorzystać z „Kącika relaksu” czy „Kącika porad”.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.wiecjestem.us.edu.pl/co-nas-spina.