Dni Otwarte Projektu START na Wydziale Pedagogiki i Psychologii

18 października 2010 r. na Wydziale Pedagogiki i Psychologii odbędą się Dni Otwarte PROJEKTU START podczas których będzie można uzyskać informacje o działalności Punktu Kontaktowego START oraz o Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości.
Projekt START to program promocji przedsiębiorczości w uczelniach województwa śląskiego, organizowany jest przez Politechnikę Śląską we współpracy z Uniwersytetem Śląskim, Uniwersytetem Ekonomicznym, Śląską Wyższą Szkołą Zarządzania im. generała Jerzego Ziętka, Politechniką Częstochowską oraz Akademią Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej.
Celem głównym programu jest podniesienie poziomu kreatywności, transferu wiedzy i postaw przedsiębiorczych wśród studentów szkół wyższych województwa śląskiego.

W listopadzie 2010 roku rusza II edycja trzyetapowego programu START.