Dni Otwarte na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska

FN2010

26 kwietnia 2010 r. na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego rozpoczynają się Dni Otwarte. Trwające cztery dni wydarzenie zakończy się 29 kwietnia br.

Dla uczestników przygotowano bogaty program, praktyczne warsztaty dla uczniów szkół średnich, zajęcia terenowe, spotkania naukowe to tylko niektóre z punktów harmonogramu. W planie wydarzenia przewidziano również wykłady otwarte. Dni Otwarte to niepowtarzalna okazja przyjrzenia się z bliska niedostępnym na co dzień laboratoriom i gabinetom doświadczalnym.

Wydarzenie odbywa się w ramach Dni Otwartych Uniwersytetu Śląskiego oraz 6. Studenckiego Festiwalu Nauki. Więcej informacji na temat Dni Otwartych Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska: www.dniotwarte.wbios.us.edu.pl.