logo MBA

Od 10 do 11 czerwca 2016 roku w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12) odbywać się będą Dni Otwarte międzynarodowego programu Executive Master of Business Administration (MBA).

W programie wydarzenia zaplanowano:

• 10 czerwca od godz. 9.30 – zajęcia z negocjacji w biznesie, które poprowadzi dr Adam Ubertowski,
  • 11 czerwca od godz. 9.00 – zajęcia z psychologicznych aspektów zarządzania, które poprowadzi Tomasz Owczarek.

Chęć udziału w spotkaniach należy zgłaszać do 7 czerwca drogą elektroniczną na adres e-mail: h.fratczak@gfkm.pl lub telefonicznie pod numerem +48 600 095 672.

Międzynarodowy program Executive Master of Business Administration, który jest realizowany przez Uniwersytet Śląski w Katowicach wspólnie z Gdańską Fundacją Kształcenia Menedżerów, to jedyny na Śląsku prestiżowy program kierowany do kadry zarządzającej na najwyższych stanowiskach menadżerskich. Jego ukończenie stanowi formalne potwierdzenie uzyskania kwalifikacji menedżerskich na poziomie światowym i zdobycia wiedzy m.in. w zakresie zarządzania strategicznego i finansowego, statystyki w biznesie, rachunkowości zarządczej, biznesu globalnego.

Szczegółowe informacje o studiach Executive MBA można znaleźć na stronach: www.mba.us.edu.pl oraz www.gfkm.pl.