Dni otwarte kierunku komunikacja promocyjna i kryzysowa

3 i 4 marca 2016 roku w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbywać się będą dni otwarte kierunku komunikacja promocyjna i kryzysowa. W programie wydarzenia zaplanowano dwa mistrzowskie wykłady: „Codzienność reklamy” dr. hab. Jacka Warchali oraz „Jak odnieść sukces w negocjacjach?” prof. zw. dr hab. Jadwigi Stawnickiej, a także zwiedzanie nowoczesnego budynku biblioteki hybrydowej, warsztaty negocjacyjne, reklamowe i językowe oraz szkolenie pt. „Sztuka szukania w labiryncie informacji”.

Chęć udziału w dniach otwartych kierunku komunikacja promocyjna i kryzysowa należy zgłaszać drogą elektroniczną pod adresem e-mail: ijp@us.edu.pl.

„studentnews.pl” - „UŚ organizuje dni otwarte kierunku Komunikacja promocyjna i kryzysowa” (02.03.2016).