Dni Otwarte Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości

Od 22 do 24 lipca 2013 roku w Uniwersytecie Śląskim odbywać się będą Dni Otwarte Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Inkubator jest miejscem, gdzie w najprostszy i najszybszy sposób można założyć własną firmę. Dzięki innowacyjnemu modelowi zarządzania, AIP zapewnia obsługę księgową, obsługę prawną, szkolenia, doradztwo oraz wiele innych dodatkowych korzyści. Dzięki AIP działającemu przy Uniwersytecie Śląskim, w ciągu minionych lat powstało ponad 100 firm prowadzonych przez studentów, doktorantów, a także pracowników naukowych. Dla osób zainteresowanych przedsiębiorczością Inkubator oferuje również rozmowy doradcze.

Dni otwarte Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości odbywać się będą w siedzibie AIP – Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii UŚ, Katowice, ul. Bankowa 14, pokoje 415 i 416. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.bk.us.edu.pl/student/przedsiebiorczosc.