Debata pt. „Dokąd zaprowadzą nas nobliści?”

budynek Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej

„Dziennik Zachodni” oraz Górnośląsko-Zagłebiowska Metropolia (GZM) organizują debatę pt. „Dokąd zaprowadzą nas nobliści? Dyskusja o sztandarowym programie w «młodzieżowej» strategii GZM”, która odbędzie się 28 października 2019 roku o godz. 12.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach (ul. Bankowa 11a, parter, sala konferencyjna).

W dyskusji udział wezmą: dr hab. Tomasz Pietrzykowski, prof. UŚ – prorektor ds. współpracy międzynarodowej i krajowej, Anna Maria Rizzo – wiceprzewodnicząca Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego UŚ, dr Janusz Michałek – prezes Zarządu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (KSSE) oraz Grzegorz Podlewski – wiceprzewodniczący Zarządu GZM. Spotkanie poprowadzi red. Marcin Zasada.

Debata dotyczyć będzie sztandarowego projektu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii pt. „Metropolitalny Fundusz Wspierania Nauki”, popularnie nazywanego „programem noblowskim”, który realizowany jest wspólnie z uczelniami na terenie GZM.