Debata na temat szkolnictwa wyższego

W czwartek 10 września 2015 r. w redakcji „Dziennika Gazety Prawnej” w Warszawie odbędzie się debata na temat szkolnictwa wyższego. Spotkanie będzie okazją do podsumowania doczasowych działań oraz diagnozy stanu szkolnictwa wyższego w Polsce, jak również ustalenia co trzeba jeszcze zmienić.

Debata ma charakter ekspercki, do udziału w spotkaniu zaproszono przedstawicieli szkolnictwa wyższego:

• prof. Marka Ratajczaka, wiceministra nauki i szkolnictwa wyższego,
  • prof. Wiesława Banysia, JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego, przewodniczącego Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich,
  • prof. Jerzego Woźnickiego, przewodniczącego Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego,
  • dr. Juliana Bystrzanowskiego, JM Rektora Wyższej Szkoły Turystyki i Języków Obcych w Warszawie, wiceprzewodniczącego Konferencji Rektorów Zawodowych Szkół Polskich,
  • dr. hab. Marka Rockiego, przewodniczącego Polskiej Komisji Akredytacyjnej,
  • Mateusza Mrozka, przewodniczącego Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Zapis debaty ukaże się na łamach „Dziennika Gazety Prawnej”.