facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Czwarta edycja „Bieg(z)USiem”

Start uczestników 3. edycji "Bieg(z)USiem pod Egidą"

W sobotę 14 października 2017 roku w Parku Śląskim odbędzie się czwarta edycja wydarzenia „Bieg(z)Usiem”. To symboliczny bieg na dystansie 5 km zorganizowany z okazji jubileuszu 50. urodzin Uniwersytetu Śląskiego. Tak jak w latach ubiegłych trasa zostanie przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych i amatorów nordic walkingu. Start biegu zaplanowany został na godz. 11.00 przy hali „Kapelusz”.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o dokonanie rejestracji poprzez stronę internetową: www.zmierzymyczas.pl/zapisy/438/v-bieg-z-usiem.html i uiszczenie opłaty startowej w wysokości 10 złotych. Osoby niepełnosprawne i słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku są zwolnieni z opłaty. W Biurze Biegu, które czynne będzie w dniu wydarzenia w godz. od 9.00 do 10.30, przeprowadzona zostanie weryfikacja uczestników na podstawie dokumentów tożsamości. Tam też zawodnicy odbierać będą numery startowe. Ponadto będzie wówczas jeszcze możliwość zgłoszenia swojego udziału w zawodach. W tym roku nie ma ograniczeń wiekowych, dlatego startować mogą także osoby niepełnoletnie.

Zwycięzcy biegu zostaną wyłonieni na podstawie elektronicznego pomiaru czasu w dziewięciu kategoriach:

  • indywidualna kobiet w wieku do 35 lat,
  • indywidualna kobiet w wieku 35−50 lat,
  • indywidualna kobiet powyżej 50 roku życia,
  • indywidualna mężczyzn w wieku do 35 lat,
  • indywidualna mężczyzn w wieku 35−50 lat,
  • indywidualna mężczyzn powyżej 50 roku życia,
  • osoby niepełnosprawne kategoria open,
  • indywidualna mężczyzn w kategorii nordic walking,
  • indywidualna kobiet w kategorii nordic walking.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent Chorzowa. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 32 359 19 97, drogą elektroniczną – adres e-mail: azs@us.edu.pl oraz na Facebooku.

Plakat promujący 4. edycje "Bieg(z)USiem pod Egidą" ze zdjęciem dwójki biegaczy oraz podstawowymi danymi n. wydarzenia (czas, miejsce, trasa biegu, link do zapisów, godziny rejestracji)

Skróty

Biuletyn Informacji Publicznej
Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.