Czat na temat Studenckiej Strefy Aktywności

28 stycznia 2015 r. o godz. 12.00 na stronie www.us.edu.pl/czat-na-temat-studenckiej-strefy-aktywnosci odbędzie się czat nt. Studenckiej Strefy Aktywności. Na pytania internautów odpowiadać będą pracownicy Centrum Obsługi Studenta Uniwersytetu Śląskiego – Justyna Szostek-Aksamit (koordynator ds. obsługi studentów), Gabriela Wilczyńska (Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych) oraz Piotr Walczak (Biuro Wsparcia Studenta). Czat będzie okazją do zadawania pytań na temat szerokich możliwości, jakie Strefa oferuje studentom UŚ.

Studencka Strefa Aktywności mieści się w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, parter). Jest to miejsce przygotowane z myślą o studentach i doktorantach uczelni, aby mogli korzystać z oferty uczelni w zakresie m.in.: konsultacji rozwoju zawodowego i osobistego, wsparcia organizacji studenckich oraz pomocy materialnej. Studencka Strefa Aktywności to przestrzeń w pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Oprócz podstawowych form wsparcia studenci mają do dyspozycji pokój relaksacyjny, salę szkoleniową oraz konferencyjną.