Cykl warsztatów pt. „Zderzenia wiedzy: teatr w perspektywie myślenia i praktykowania”

logo Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych

Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych organizuje cykl warsztatów teoretyczno-praktycznych pt. „Zderzenia wiedzy: teatr w perspektywie myślenia i praktykowania”, których celem jest spojrzenie na różnorodne aktywności poznawcze człowieka. Zajęcia praktyczne obejmować będą m.in. ćwiczenia ogólnorozwojowe, pracę z partnerem lub w grupie oraz pracę z rekwizytami.

Harmonogram spotkań:

• „Improwizacja i performatyka jako narzędzia generujące wiedzę”
    Termin: 26 czerwca 2019 roku, godz. 10.00–14.00
    Zajęcia praktyczne: Karolina Brzęk
    Komentarz teoretyczny: Anna Duda

• „Zabawa i ciekawość – instynktowne wzorce działania”
    Termin: 28 czerwca 2019 roku, godz. 10.00–14.00
    Zajęcia praktyczne: Jakub Gontarski
    Komentarz teoretyczny: Anna Duda

Warsztaty odbywać się będą w sali gimnastycznej w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 12, s. 112). Zapisy prowadzone są drogą elektroniczną – adres e-mail: anna.duda@us.edu.pl. Szczegółowe informacje znajdują się na Facebooku.