Cykl spotkań z firmą Global BD Trading sp. z o.o.

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego organizuje spotkania z przedstawicielami firmy Global BD Trading sp. z o.o., które odbędą się 29 i 30 października 2013 r. w Instytucie Matematyki UŚ. Osoby zainteresowane będą miały okazję porozmawiać z reprezentantami firmy specjalizującej się w handlu instrumentami finansowymi na polskich oraz amerykańskich rynkach giełdowych. Firma oferuje zatrudnienie w zawodzie tradera, którego rola opiera się na handlu akcjami na światowych rynkach finansowych.

Stoisko firmy ustawione będzie w holu głównym Instytutu Matematyki (wejście od strony budynku Altus). Podczas spotkania firma przedstawi aktualne oferty pracy, zaprezentuje także informacje o spółce oraz dostępnych stanowiskach.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: www.bk.us.edu.pl.