Cykl spotkań dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych pt. „Źródła kultury europejskiej”

Wydział Nauk Społecznych

W roku akademickim 2017/2018 we wtorki w godz. od 11.05 do 12.35 w auli im. Kazimierza Popiołka na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbywać się będzie cykl spotkań dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych z cyklu „Źródła kultury europejskiej”, który pomyślany został jako dialog poszczególnych nauk uprawianych na Wydziale Nauk Społecznych, mający wskazać na wielość sposobów myślenia stanowiących podstawę współczesnej kultury.

Pierwsze spotkanie, na którym wykład pt. „Granice kreacji wizerunku personalnego w przestrzeni publicznej” wygłosi dr hab. Waldemar Wojtasik, zaplanowano na 24 października 2017 roku.

Harmonogram spotkań (pdf)