Charytatywny Kiermasz Książek Naukowych w CINiBA

Do końca lipca 2016 roku w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej będzie trwał siódmy letni Kiermasz Książek Naukowych, który jest okazją do udzielenia wsparcia bezpańskim zwierzętom przebywającym w schroniskach i fundacjach na terenie województwa śląskiego oraz do zdobycia książek naukowych prawie nieosiągalnych na rynku wydawniczym. Samoobsługowe stoisko z książkami mieści się obok Wypożyczalni i Informatorium na poziomie 0.

Całkowity dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na pomoc zwierzętom znajdującym się pod opieką:

• Fundacji „S.O.S. dla Zwierząt” z Chorzowa,
  • Fundacji „Szanowny Pan Kot” z Sosnowca.

Zasady akcji:

1. wybieramy książkę ze stoiska kiermaszu,
  2. wrzucamy do puszki wolny datek,
  3. przynosimy książki lub makulaturę i zostawiamy w holu głównym obok Wypożyczalni (w sąsiedztwie stoiska Kiermaszu) albo przy szatni obok wejścia głównego.

Prezentowana kolekcja jest systematycznie aktualizowana i uzupełniana. Książki zostały przekazane przez Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego i Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego, a także bibliotekę i osoby indywidualne.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.ciniba.edu.pl.