facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Charytatywny Kiermasz Książek w CINiBA

W Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbywa się szósta edycja Charytatywnego Kiermaszu Książek. Jesienno-zimowa edycja akcji potrwa do końca stycznia 2016 roku. Samoobsługowe stoisko z publikacjami mieści się obok wypożyczalni, na poziomie 0. W tym roku inicjatywie towarzyszy powszechna zbiórka książek i makulatury.

Całkowity dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na pomoc podopiecznym następujących organizacji:

• Społeczny Azyl dla Psów i Kotów „Cichy Kąt” (Tarnowskie Góry),
  • Fundacja „S.O.S dla Zwierząt” (Chorzów),
  • Fundacja „Szanowny Pan Kot” (Sosnowiec),
  • Fundacja „SOS Animals” (Częstochowa).

Kiermasz jest okazją do zdobycia książek naukowych prawie nieosiągalnych na rynku wydawniczym. Prezentowana kolekcja jest systematycznie aktualizowana i uzupełniana. Książki zostały przekazane przez Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego i Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego, a także bibliotekę i osoby indywidualne.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.ciniba.edu.pl.