Briefing prasowy na temat finału WOŚP w Katowicach

8 stycznia 2015 r. o godz. 11.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, aula im. Kazimierza Lepszego, I piętro) odbędzie się briefing prasowy dotyczący finału akcji charytatywnej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowanej w Katowicach przez studentów UŚ.

W briefingu udział wezmą Martha Wieczorek – szef katowickiego sztabu WOŚP oraz Grzegorz Adamek – organizator katowickiego finału WOŚP. Podczas spotkania organizatorzy przedstawią program wydarzenia, które odbędzie się 11 stycznia 2015 r. na deptaku przed rektoratem UŚ. Tegoroczna edycja przebiega pod hasłem „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”. Ponad 15 tysięcy wolontariuszy na ulicach województwa śląskiego będzie zbierać fundusze na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali.

Szczegółowe informacje na temat finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Katowicach dostępne są na stronie: www.us.edu.pl/final-wielkiej-orkiestry-swiatecznej-pomocy-w-katowicach.