Briefing prasowy dotyczący wielofunkcyjnej strefy aktywności

Zdjęcie: mikrofony dziennikarskie

W środę 28 czerwca 2017 roku na terenie chorzowskiego kampusu Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się briefing prasowy dotyczący wielofunkcyjnej strefy aktywności. Podczas spotkania, w którym udział wezmą przedstawiciele władz uczelni, miasta oraz pracowni architektonicznej, przedstawione zostaną założenia dotyczące inwestycji. Spotkanie rozpocznie się o godz. 12.00.

Projekt jest wspólną inicjatywą Uniwersytetu Śląskiego oraz Miasta Chorzowa i wpisuje się w ideę rozwoju Śląskiego Międzyuczelnianego Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych. Strefa ma służyć nie tylko studentom, ale także mieszkańcom. Tworzyć ją będą m.in.: plac zabaw, boisko do gry w piłkę nożną i koszykówkę, stołówka pod chmurką, hamaki, ławki, huśtawki.

Projekt wielofunkcyjnej strefy aktywności

Wizualizacja projektu wielofunkcyjnej strefy aktywności
fot. materiały prasowe