Briefing prasowy dotyczący inauguracji nowego roku akademickiego

1 października 2014 r. o godz. 10.30 przed aulą im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12) odbędzie się briefing prasowy dotyczący inauguracji nowego roku akademickiego. W spotkaniu z mediami udział wezmą: JM Rektor UŚ, przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego prof. Jacek Guliński, prorektor ds. kształcenia i studentów dr hab. prof. UŚ Ryszard Koziołek, a także przedstawiciele studentów i doktorantów. Briefing będzie okazją m.in. do podsumowania wyników tegorocznej rekrutacji, poznania najbliższych planów uczelni, zapoznania się ze zmianami w regulacjach dotyczących szkolnictwa wyższego.