facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Briefing prasowy dot. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE 2017

dziennikarskie mikrofony

We wtorek 21 listopada 2017 roku o godzinie 11.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, Bankowa 12) rozpocznie się konferencja prasowa poświęcona Śląskiemu Festiwalowi Nauki KATOWICE 2017.

Spotkanie, w którym udział weźmie m.in. prorektor ds. kształcenia i studentów prof. dr hab. Ryszard Koziołek, stanie się okazją do zaprezentowania idei oraz programu Festiwalu, a także szczegółów dotyczących m.in. konkursów „EduEsportCup” i Off Science. Będzie też można zobaczyć próbkę festiwalowych atrakcji – poduszkowiec zrobiony z domowego odkurzacza oraz pokaz walk rycerskich. Z kolei dr Andrzej Boczarowski w krótkiej prelekcji wyjaśni m.in. dlaczego staliśmy się dwunożni.

Szczegółowe informacje na temat festiwalu dostępne są na stronie: www.slaskifestiwalnauki.pl.