Briefing prasowy dot. konferencji pt. „Languages & Emotions”

29 marca 2016 r. o godz. 10.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 12, sala nr 24) odbędzie się briefing prasowy dot. konferencji pt. „Languages & Emotions”, w której udział wezmą władze Uniwersytetu Śląskiego, Miasta Katowice, a także organizatorzy konferencji.

Konferencja pt. „Languages & Emotions”, która organizowana jest przez Uniwersytet Śląski, Uniwersytet w Neuchâtel i Miasto Katowice, odbywać się będzie od 2 do 4 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach i adresowana jest do szerokiego grona publiczności. Każdy dzień poświęcony będzie innej tematyce. Wśród poruszanych zagadnień znajdą się m.in.: mutyzm, zaburzenia lękowe, blokady mowy o podłożu psychologicznym, dwujęzyczność, wielojęzyczność i emocje, ich wzajemne oddziaływanie oraz przenikanie, zaburzenia wynikające z relacji języki–emocje, warunki gwarantujące prawidłowy rozwój językowy u osób dwu- i wielojęzycznych.

Zdjęcie: wywiadu udziela dr Sonia Szramek-Karcz

Fot. Biuro Prasowe UŚ

Zdjęcie: wypowiedź dla mediów na temat organizowanej konferencji

Fot. Biuro Prasowe UŚ