Bezpłatne szkolenie z cyklu StartUp Training: „Lean Startup” – sposób na udany biznes

12 czerwca 2013 r. w sali 415 na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii UŚ (Katowice, ul. Bankowa 14) od godz. 15.30 do 17.30 odbywać się będzie bezpłatne szkolenie z cyklu StartUp Training: „Lean Startup” – sposób na udany biznes.

Podczas szkolenia uczestnicy nauczą się, jak skutecznie zarządzać młodą firmą i wypromować pomysł w sposób tani, szybki i bez zbędnego zwiększania ryzyka. Wysłuchają także praktycznych porad popartych kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu różnych typów działalności gospodarczej.

Szkolenie poprowadzi Marcin Kołodziej – doświadczony przedsiębiorca, właściciel firmy NBG sp. z o.o. zajmującej się tworzeniem i udostępnianiem oprogramowania dla firm z branży finansowej. Trener i doradca finansowy, założyciel oraz były prezes klubu Silesia Toastmaters.

Zapisy prowadzone są poprzez stronę: leanstartup-katowice.eventbrite.com. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorem szkolenia są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.