Bezpłatne szkolenie pt. „Letnia szkoła rozwoju osobistego”

13 lipca 2010 r. ruszają zapisy na kolejne – tym razem trzydniowe warsztaty w ramach cyklu „Wakacje z karierą”. Letnia szkoła rozwoju osobistego to cykl spotkań, w ramach których uczestnicy będą mieli okazję doskonalić umiejętności związane z własną kreatywnością i pracą w grupie.

Warsztaty odbędą się w dniach 20–22 lipca 2010 roku w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego. Warunkiem uczestniczenia w zajęciach jest zapisanie się w Biurze Karier (nr telefonu 32/359-20-32). Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń – w pierwszej kolejności zapisywani są studenci i absolwenci Uniwersytetu Śląskiego. Dokonanie zapisu jest równoznaczne z deklaracją udziału we wszystkich trzech dniach zajęć.

UWAGA!! Nastąpiła zmiana godzin zajęć pierwszego dnia szkolenia. We wtorek (20 lipca) zajęcia będą trwały w godzinach 10.30 do 15.30. W pozostałe dni (21 i 22 lipca) godziny pozostają bez zmian – zajęcia będą trwały w godzinach 9.00–14.00.

"Wakacje z karierą" - harmonogram szkoleń