Bezpłatne seminaria - „Metody ochrony własności intelektualnej” oraz „Program Przedsiębiorca HI-TECH”

11 marca 2010 r. w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12) odbędzie się seminarium pt. „Program Przedsiębiorca HI-TECH”. Program seminarium obejmuje prezentacje: „Finansowanie Projektów HI-TECH” oraz „Od wynalazku do biznesu - praktyczne aspekty wykorzystania własności intelektualnej”.
Prelegenci: Haim L. Levy - ekspert ds. własności intelektualnej oraz Władysław Halbersztadt - ekspert ds. rozwoju przedsiębiorczości.

Natomiast 12 marca 2010 r. odbędzie się seminarium „Metody ochrony własności intelektualnej w języku polskim”. Organizatorem wydarzenia jest INVESTIN Sp. z o.o. oraz Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Fundacja Uniwersytetu Śląskiego.
Program seminarium obejmuje prezentacje: „Prawo autorskie i tajemnica przedsiębiorstwa” oraz „Prawo patentowe. Co jest, a co nie jest wynalazkiem”.
Prelegenci: Piotr Waglowski - ekspert ds. własności intelektualnej oraz Józef Halbersztadt i Ireneusz Słomka - eksperci ds. patentów.

Więcej informacji oraz programy seminariów pdf