Bezpłatne porady prawnika i rzecznika patentowego

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach organizuje kolejne bezpłatne spotkania z prawnikiem i rzecznikiem patentowym, które odbędą się 9 sierpnia 2013 r. w Akademickim Centrum Przedsiębiorczości UŚ (Katowice, ul. Bankowa 14, sala 415). Rzecznik patentowy będzie udzielać porad w godz. od 9.00 do 11.00, natomiast prawnik w godz. od 13.00 do 15.00.

Celem projektu jest wspieranie kreatywności i innowacyjności środowiska akademickiego w zakresie przedsiębiorczości. Spotkania organizowane są w ramach programu „Kreator Innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej”. Projekt jest współfinansowany ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Zapisy prowadzone są elektronicznie pod adresem e-mail: szymon.janecki@us.edu.pl.