facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Bezpłatne konsultacje specjalistyczne i badania diagnostyczne dla pracowników UŚ

19 listopada 2011 r. (sobota) od godz. 9.00 do 14.00 odbędą się Dni Otwarte Centrów Medycznych POLMED.
W czasie akcji pracownicy Uniwersytetu Śląskiego mogą bezpłatnie i bez skierowań skorzystać z konsultacji specjalistycznych oraz wykonać szereg badań diagnostycznych w placówce POLMED w Katowicach.

Konsultacji udzielać będą:

• dermatolog,
  • kardiolog,
  • okulista,
  • internista.

Dodatkowo będzie można dokonać bezpłatnego badania słuchu, pomiaru ciśnienia i poziomu cukru oraz wykonać EKG serca.

W ramach Dni Otwartych Centrów Medycznych POLMED ogłoszony został konkurs. Warunkiem udziału jest wizyta w jednej z placówek POLMED oraz wypełnienie ankiety zgłoszeniowej do konkursu. Dni Otwarte zakończą się rozstrzygnięciem konkursu, w drodze losowania każde centrum medyczne wyłoni jednego zwycięzcę.

Szczegółowe informacje na temat akcji dostępne są na stronie internetowej: www.polmed.pl.
Regulamin konkursu.