Bezpłatne konsultacje logopedyczne, ortodontyczne i audiologiczne

5 marca 2016 roku od godz. 9.30 w Centrum Logopedii i Audiodeskrypcji na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, plac Sejmu Śląskiego 1) odbędą się, zorganizowane w ramach VIII Logopedycznych Dni UŚ i obchodów Międzynarodowego Dnia Logopedy bezpłatne konsultacje logopedyczne, ortodontyczne i audiologiczne.

Na diagnozy obowiązuje logowanie. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Logowanie trwa od 15 lutego (od godz. 12.00) do 3 marca. Zapisów można dokonać za pomocą następujących adresów:

Organizatorem wydarzenia jest Centrum Logopedii i Audiodeskrypcji UŚ. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś.