facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Bezpłatne badania wzroku w Pracowni Optometrii i Kontaktologii

Logo ŚMCEBI

W semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017 w Śląskim Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych w Pracowni Optometrii i Kontaktologii (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1a) odbywać się będą bezpłatne badania wzroku realizowane przez słuchaczy kwalifikacyjnych studiów podyplomowych z dziedziny optometrii. Akcja organizowana jest w ramach zajęć z przedmiotów: badania optometryczne oraz soczewki kontaktowe.

W gabinetach prowadzone będą pomiary refrakcji oraz korekcji okularowej pod opieką optometrysty mgr Sylwii Stolarczyk (liczba miejsc: 108). Uczestnicy biorący udział w tych badaniach będą mogli również zapisać się do gabinetów, w których słuchacze pod opieką optometrysty mgr. Bartosza Tomczaka pomogą w dopasowaniu soczewek kontaktowych (liczba miejsc: 48). O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Pomiary wykonywane będą w soboty i niedziele. Szczegółowe informacje oraz kalendarz rezerwacji dostępne są na stronie: www.optometriaslaska.us.edu.pl.

Plakat akcji, na którym widać oko oraz przyrządy optometryczne