Bal z okazji 10-lecia istnienia Zespołu Szkół Wyższych w Rybniku

25 lutego 2011 r. o godz. 18.00 w restauracji Biały Dom (Czerwionka, ul. Parkowa) odbędzie się bal jubileuszowy z okazji 10-lecia istnienia Zespołu Szkół Wyższych w Rybniku. Patronat honorowy nad imprezą objęli m.in.: JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, starosta powiatu rybnickiego Damian Mrowiec oraz prezydent Rybnika Adam Fudali.

W uroczystym balu udział weźmie prorektor ds. studenckich, promocji i współpracy z zagranicą prof. dr hab. Barbara Kożusznik.

Organizatorami wydarzenia są: Rada Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego OD w Rybniku, Samorząd Studencki Rybnickiego Ośrodka Naukowo-Dydaktycznego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Samorząd Studencki Centrum Kształcenia Inżynierów Politechniki Śląskiej.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.kampus.rybnik.pl.