facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

AZS i SWFiS UŚ dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Śląskiego i Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UŚ organizują zajęcia sportowe na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W niedzielę 12 stycznia 2014 r. od godziny 10.00 do 15.30 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12) odbędą się zajęcia sportowe, w których można wziąć udział. Otwarte zostaną 3 sale gimnastyczne, siłownia oraz basen. W programie oprócz gier zespołowych znajdą się również: aerobik, bokwa, akrobatyka oraz samoobrona. Specjalne atrakcje zostały przygotowane również dla dzieci. O godz. 14.30 odbędzie się wielki finał – taniec belgijski AZS UŚ dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przez cały czas trwania imprezy w rektoracie UŚ wolontariusze będą rozdawać czerwone serduszka.