facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Aplikacja mobilna umożliwiająca słuchanie „Egidy”

logo radia Egida

W związku z 48. urodzinami Studenckiego Studia Radiowego „Egida” oraz 50-leciem istnienia Uniwersytetu Śląskiego została przygotowana aplikacja mobilna, która umożliwia słuchanie „Egidy” na urządzeniach mobilnych.

Studenckie Studio Radiowe „Egida” to najstarsze akademickie radio w Polsce. „Egida” może poszczycić się takimi wychowankami, jak m.in.: Kamil Durczok, Marek Czyż, Henryk Grzonka. Radio nadaje zróżnicowane programy muzyczne, a w stałych pasmach odbiorcy informowani są o wydarzeniach i przedsięwzięciach realizowanych nie tylko na Uniwersytecie Śląskim, ale także w regionie.

Aplikację można ściągnąć ze sklepu: https://play.google.com/store/apps/details?id=appinventor.ai_sq9fml.EGIDA_1.

plakat z napisem: słuchaj radia Egida gdziekolwiek chcesz! Na plakacie widać od tyłu dziewczynę z słuchawkami na uszach