facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Aleksander Fangor ponownie prezesem AZS UŚ

Aleksander Fangor

15 listopada 2017 roku w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbyło się posiedzenie sprawozdawczo-wyborcze Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego UŚ. W walnym zebraniu uczestniczyli przedstawiciele ustępujących władz oraz delegaci reprezentujący poszczególne sekcje sportowe.

Sprawozdanie z działalności w kadencji 2013–2017 przedstawił prezes KU AZS UŚ Aleksander Fangor, zarząd otrzymał absolutorium. Jednym z punktów posiedzenia były wybory władz Klubu na kolejną kadencję. W niejawnym głosowaniu delegaci wybrali 15 członków nowego zarządu, funkcję prezesa ponownie pełnić będzie Aleksander Fangor.

Gratulacje nowym władzom złożyła między innymi zastępca prezesa Organizacji Środowiskowej AZS Katowice – Beata Widawska.