facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Akcja UŚ na rzecz oddziałów dziecięcych szpitala w Zabrzu

Uniwersytet Śląski organizuje i uczestniczy w szeregu działań charytatywnych oraz w licznych akcjach społecznych w ramach inicjatywy „Uniwersytet pomaga”. W najbliższym czasie odbędzie się akcja na rzecz Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 im. prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

W czwartek 12 listopada 2015 r. w Zabrzu grupa studentów Szkoły Zarzadzania UŚ i pracowników Uniwersytetu Śląskiego malować będzie meble przeznaczone dla oddziałów dziecięcych zabrzańskiego szpitala ŚUM. Wolontariuszy wspierać będzie USiołek, maskotka Uniwersytetu Śląskiego.

Wykaz wszystkich inicjatyw organizowanych w ramach akcji „Uniwersytet pomaga” dostępny jest na stronie: www.us.edu.pl/uniwersytet-slaski-pomaga.