Akcja rekrutacyjna „Cap of coffee” firmy Capgemini na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu

13 maja 2015 r. w godz. od 10.00 do 14.00 na Wydziale Filologicznym UŚ w Sosnowcu (ul. Grota-Roweckiego 5) odbędzie się akcja rekrutacyjna „Cap of coffee” firmy Capgemini. Na wygodnej kanapie, przy aromatycznej kawie będzie okazja nie tylko zmierzyć się z językowym scrabble, zagrać w yengę i wygrać okolicznościowe upominki, ale także będzie można porozmawiać z pracownikami Capgemini na temat stażu, pracy i kultury organizacyjnej firmy. Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z Capgemini mogą umówić się wcześniej na rozmowę rekrutacyjną (wysyłając zgłoszenie drogą elektroniczną na adres e-mail: praca.pl@capgemini.com) lub wypełnić na miejscu stosowną aplikację.

Capgemini to firma obecna w ponad 40 krajach i zatrudniająca 140 tysięcy pracowników, znana jest z usług konsultingowych, informatycznych i outsourcingu. W Polsce funkcjonuje pięć oddziałów, w tym jeden w Katowicach. Capgemini to jedna z niewielu firm, która umożliwia pracę studentom, a także rozwój kariery według jednej z dwóch wybranych ścieżek: specjalistycznej lub zarządzania ludźmi. Firma obsługuje 60 klientów z całego świata.

O akcji napisał serwis „dziennikzachodni.pl” w artykule pt. „Cup of caffee, czyli akcja rekrutacyjna Capgemini na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu” (13.05.2015).